Volvo EX30

EX30. Stor elektrisk prestanda i ett litet paket.

Nu är den här! Volvos minsta SUV någonsin står nu i våra bilhallar och du kan även boka provkörning! Upplev en kompakt och storsint SUV, med avancerade säkerhetsfunktioner som hjälper till att skydda både dig och dina medtrafikanter. För ibland är det de små sakerna som betyder mest.

 

 

Just nu:
Vinterhjul från 4 900 kr och 6 mån fri försäkring när du köper Volvo EX30 och finansierar med förmånliga Volvo Inclusive Billån.
Välkommen att kontakta våra säljare för mer detaljer om erbjudandet!

Erbjudandet gäller 29/1-29/2 2024 och kan inte kombineras med andra vinterhjulserbjudanden.

 

 

Volvo EX30
Pris från 429 000 kr

 

Volvo Inclusive Billån
från 3 499 kr/mån

 

Prenumereration Care By Volvo
från 6 790 kr/mån

 

  • Räckvidd på el upp till 476 km
  • Snabbladdning 10–80 % 26.5 min
  • 17 kWh energiförbrukning (per 100km)
  • Acceleration 0–100 km/h 3.6 s

 

 

Volvo inclusive Billån prisexempel baserat på 30% kontantinsats, 36 månader, restvärde ca 56%, ränta 7,75%. Välkommen att kontakta våra säljare för mer information om kampanjer och priser. Uppgifterna om räckvidd och förbrukning är preliminära och baseras på uppskattningar och beräkningar utförda av Volvo Cars för EX30. Dessa resultat garanteras inte. Den faktiska energiförbrukningen som uppnås under verkliga förhållanden varierar beroende på körbeteende och andra yttre faktorer.

 

Fredrik Gråbo

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

fredrik.grabo@rebil.se

Hassan Madi

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

hassan.madi@rebil.se

Magnus Hellberg

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge, Ludvika

magnus.hellberg@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge, Falun, Ludvika

mattias.zetterqvist@rebil.se

Pär Karlsson

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

par.karlsson@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

asa.landstrom@rebil.se

Marcus Näs

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

marcus.nas@rebil.se

Hogir Oguz

SÄLJARE RENAULT PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

hogir.oguz@rebil.se

Thomas Warnerfjord

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge, Ludvika, Mora

thomas.warnerfjord@rebil.se

Jörgen Börjes

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

jorgen.borjes@rebil.se

Felicia Dahlgren

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

felicia.dahlgren@rebil.se

Johan Fryxell

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

johan.fryxell@rebil.se

Viktor Norrback

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

viktor.norrback@rebil.se

Marcus Malmkvist

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

marcus.malmkvist@rebil.se

Peo Jonsson

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

per.jonsson@rebil.se

Reshid Behzad

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

reshid.behzad@rebil.se

Jesper Zettergren

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

jesper.zettergren@rebil.se