Begagnatkampanj

5 000 kr till dig som väljer Rolf Ericson Bil Inclusive

Satsa på en begagnad Volvo, Renault eller Dacia paketerad med Rolf Ericson Bil Inclusive, just nu får du 5000 kr* att köpa tillbehör för! Med Rolf Ericson Bil Inclusive får du en trygg månadskostnad där vi paketerar både finansiering, försäkring och Extra Trygg Garanti. Dessutom bjuder vi på försäkringen de första 6 månaderna. Fråga våra säljare om våra aktuella lagerbilar, om kampanjen och våra olika helhetslösningar för bilägande – för trygghet och enkelhet hela bilresan.

 

I Rolf Ericson Bil Inclusive ingår:

  • Extra Trygg Garanti / Volvo Selekt Garanti.
  • Fri försäkring i 6 mån.
  • Finansiering med förmånlig ränta.
  • CarPaykort med 20 öre extra rabatt per liter bränsle i 1 år,
    gäller endast vid nytecknande av kort

 

 

*Erbjudandet gäller 1/5 - 31/5 2024, vid köp av begagnad Volvo, Renault eller Dacia paketerad med Rolf Ericson Bil Inclusive, finansierad via Volvofinans med minsta finansierat belopp 100 000 kr, löptid minst 24 mån. 5 000 kr sätts in på kunds CarPaykort och kan användas att köpa tillbehör för, samt i butik eller verkstad hos Rolf Ericson Bil. Pengarna kan inte bytas ut mot kontanter eller dras av från bilens pris. Välkommen att kontakta våra säljare för mer information.

Kontaktpersoner

Fredrik Gråbo

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

fredrik.grabo@rebil.se

Hassan Madi

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

hassan.madi@rebil.se

Magnus Hellberg

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge, Ludvika

magnus.hellberg@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge, Falun, Ludvika

mattias.zetterqvist@rebil.se

Pär Karlsson

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

par.karlsson@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

asa.landstrom@rebil.se

Marcus Näs

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

marcus.nas@rebil.se

Hogir Oguz

SÄLJARE RENAULT PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

hogir.oguz@rebil.se

Thomas Warnerfjord

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge, Ludvika, Mora

thomas.warnerfjord@rebil.se

Jörgen Börjes

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

jorgen.borjes@rebil.se

Felicia Dahlgren

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

felicia.dahlgren@rebil.se

Johan Fryxell

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

johan.fryxell@rebil.se

Viktor Norrback

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

viktor.norrback@rebil.se

Marcus Malmkvist

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

marcus.malmkvist@rebil.se

Peo Jonsson

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

per.jonsson@rebil.se

Reshid Behzad

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

reshid.behzad@rebil.se

Jesper Zettergren

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

jesper.zettergren@rebil.se

Diskutera gärna mobilitet med oss

Nyhetsbrev

Lämna följande fält tomt