Care By Volvo

Prenumerera på din Volvo

Vet du om att du kan prenumerera på din nya Volvo? Ett tryggt och flexibelt sätt att köra. Tryggt med stadig ekonomi för allt som rör bilen. Flexibelt så att du kan ändra det utefter livets behov och förändringar. Till skillnad från köp och leasing betalar du ingen kontantinsats och har ingen fast bindningstid. Du kan byta bil eller avsluta din prenumeration med 3 månaders uppsägningstid. Månadsavgiften täcker det viktigaste och du får inga oväntade kostnader. Det du får är ett tryggt bilägande till en fast månadsavgift. Välkommen att kontakta oss för mer information. 

Detta ingår i abonnemanget:

  • Helförsäkring
  • Service och underhåll
  • Normalt slitage
  • Vägassistanstjänst dygnet runt
  • Ersättningsbil
  • Tillgängligt kundcenter
  • Volvo On Call
  • Besiktning
  • Garanti
  • Flexibel körsträcka
  • 3 månaders uppsägningstid

Kontaktpersoner

Fredrik Gråbo

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

fredrik.grabo@rebil.se

Hassan Madi

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

hassan.madi@rebil.se

Magnus Hellberg

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge, Ludvika

magnus.hellberg@rebil.se

Mattias Zetterqvist

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge, Falun, Ludvika

mattias.zetterqvist@rebil.se

Pär Karlsson

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

par.karlsson@rebil.se

Åsa Landström

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

asa.landstrom@rebil.se

Marcus Näs

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

marcus.nas@rebil.se

Hogir Oguz

SÄLJARE RENAULT PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

hogir.oguz@rebil.se

Thomas Warnerfjord

SÄLJARE TRANSPORTBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge, Ludvika, Mora

thomas.warnerfjord@rebil.se

Jörgen Börjes

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

jorgen.borjes@rebil.se

Felicia Dahlgren

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

felicia.dahlgren@rebil.se

Johan Fryxell

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

johan.fryxell@rebil.se

Viktor Norrback

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

viktor.norrback@rebil.se

Marcus Malmkvist

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

marcus.malmkvist@rebil.se

Peo Jonsson

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Borlänge

per.jonsson@rebil.se

Reshid Behzad

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Ludvika

reshid.behzad@rebil.se

Jesper Zettergren

SÄLJARE PERSONBILAR

Bilförsäljning, Säljare, Falun

jesper.zettergren@rebil.se